Valencia CF
Partners principals
  • Nou Mestalla
  • Tenda
  • Entrades
  • Tour Mestalla
  • Fes-te Soci VCF
  • Noticies
Portal del soci Accedir
Valencia CF
Partners principals
ESP VAL ENG
  • Equips
    • Primer equip
    • VCF MESTALLA
    • VCF Femení
    • e-sports
  • Estadi
    • Entrades
    • Activitats
    • Hospitality
    • MESTALLA FOREVER TOUR
    • Normativa Accés a l'Estadi
    • Portal del Soci
    • WELCOME TO MESTALLA
    • CampanyA de Socis abonats 2026-27
  • Notícies
    • Totes
    • Primer Equip
    • VCF Femení
    • Nou Mestalla
    • Acadèmia VCF
    • Fundació VCF
    • Club
    • Partners
    • BUSINESS CLUB
    • VCF MEDIA RADIO
  • Club
    • UNITS COM SEMPRE
    • NOSTRA HISTÒRIA
    • Fundació VCF
    • Sostenibilitat
    • Consell d'Administració
    • Instal.lacions
    • APAVCF
    • Canal de Denuncies
    • Llei de Transparència
  • Empreses
    • Business Club
    • Partners
  • Academia
    • Hall of fame
  • Afició
    • Socio VCF
    • Portal del Soci
    • Registre de penyes
    • VCF Kids
    • Preguntes freqüents
    • Tendes oficials
  • Activitats
    • Activitats
    • Activitats privades
    • Aniversaris
Valencia CF
Partners principals
Tancar
Partners principals
  • Nou Mestalla
  • Tenda
  • Entrades
  • Tour Mestalla
  • Fes-te Soci VCF
  • Equips
    • Primer equip
    • VCF MESTALLA
    • VCF Femení
    • e-sports
  • Estadi
    • Entrades
    • Activitats
    • Hospitality
    • MESTALLA FOREVER TOUR
    • Normativa Accés a l'Estadi
    • Portal del Soci
    • WELCOME TO MESTALLA
    • CampanyA de Socis abonats 2026-27
  • Notícies
    • Totes
    • Primer Equip
    • VCF Femení
    • Nou Mestalla
    • Acadèmia VCF
    • Fundació VCF
    • Club
    • Partners
    • BUSINESS CLUB
    • VCF MEDIA RADIO
  • Club
    • UNITS COM SEMPRE
    • NOSTRA HISTÒRIA
    • Fundació VCF
    • Sostenibilitat
    • Consell d'Administració
    • Instal.lacions
    • APAVCF
    • Canal de Denuncies
    • Llei de Transparència
  • Empreses
    • Business Club
    • Partners
  • Academia
    • Hall of fame
  • Afició
    • Socio VCF
    • Portal del Soci
    • Registre de penyes
    • VCF Kids
    • Preguntes freqüents
    • Tendes oficials
  • Activitats
    • Activitats
    • Activitats privades
    • Aniversaris
Portal del soci Accedir

Idioma

APP Oficial

ESP VAL ENG

Sols per a socis

Primer Equip

PARTIT COMPLET REAL SOCIEDAD - VALENCIA CF (JORNADA 37 | LALIGA)

19 mayo 2026
Primer Equip

Cömert, convocat amb Suïssa per al Mundial 2026

El defensa va jugar este campionat a Catar 2022

19 mayo 2026
Primer Equip

Hugo Duro entra al ‘top 25’ de màxims golejadors de la història del Valencia CF a LALIGA

El davanter valencianista suma, per tercera temporada consecutiva, deu gols a Primera Divisió i és el màxim anotador espanyol entre totes elles

19 mayo 2026
Club

L'INFORMATIU DEL VALENCIA CF - 18/05/26

18 mayo 2026
Primer Equip

Javi Guerra, el futbolista amb més accions d’alt impacte ofensiu i rematades davant la Reial Societat

El de Gilet va marcar dos gols, va ser un dels més precisos i el segon jugador valencianista amb més distància recorreguda

18 mayo 2026
Primer Equip

El Valencia CF guanya a San Mamés i a Anoeta en la mateixa campanya 15 temporades després

El conjunt valencianista va fer el mateix a la 2010-2011 i a la 2005-2006

18 mayo 2026
VCF Femení

RESUM DEL VALENCIA CF FEMENÍ-CD ALBA FUNDA (4-3)

18 mayo 2026
Primer Equip

RESUM DEL REAL SOCIEDAD-VALENCIA CF

18 mayo 2026
Primer Equip

Carlos Corberán: “Hem aconseguit la victòria a base de fe, cor i entrega”

Roda de premsa de l'entrenador del Valencia CF després del triomf a Anoeta davant la Reial Societat

17 mayo 2026
Primer Equip

Nuñez: “Hem aconseguit tres punts molt importants i lluitarem fins al final per a guanyar al FC Barcelona”

El defensa del Valencia CF analitza el triomf davant la Reial Societat

17 mayo 2026
Primer Equip

Hugo Duro: “Ens ho anem a deixar tot davant el FC Barcelona i poder donar-li una alegria a l'afició, que tant se la mereix”

El davanter del Valencia CF analitza el triomf davant la Reial Societat

17 mayo 2026
Primer Equip

Javi Guerra: “Mai hem deixat de creure, hem lluitat fins al final i hem aconseguit la victòria”

El migcampista del Valencia CF analitza el triomf enfront de la Reial Societat

17 mayo 2026
Primer Equip

CRÒNICA | Victòria del Valencia CF davant la Reial Societat (3-4)

Javi Guerra (x2), Hugo Duro i G. Rodríguez, autors dels gols valencianistes

17 mayo 2026
Primer Equip

📸 #RealSociedadValencia

17 mayo 2026
Primer Equip

Preparats per al Real Sociedad-Valencia CF

17 mayo 2026
Primer Equip

Els nostres jugadors ja estan a Anoeta

17 mayo 2026
Veure més

Partners Oficials

Veure tots els patrocinadors
Equips Estadi Entrades Tenda VCF Media Club Acadèmia Afició Empreses Esdeveniments

Segueix-nos en xarxes socials

Descarrega la nostra APP

FAQ's Avís Legal Avís de cookies Configuració de cookies Contactes Premsa Llei de Transparència Política de Privacitat Accessibilitat

Ninguna parte de esta página puede ser reproducida sin el permiso del Valencia CF © 2026 Valencia CF.
Fet per Lobo